Obsluha pojízdných zařízení

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce: Plzeňský kraj
Kontakt: Kopecká Ivana, tel.: 773 921 609, e-mail: [email protected]; nebo osobně na adrese Janáčkova 1883/62, Plzeň.
Náplň práce: Obsluha pojízdných zařízení
Požadujeme: zkušenosti ze skladu, schopnost práce s VZV, zodpovědný samostatný přístup a pečlivost při práci, schopnost soustředit se na zadaný úkol i v napjaných chvílích, ochota pracovat ve třísměnném provozu.
Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Pokrov International a.s., IČ: 07444117
adresa pracoviště:
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
počet volných míst:14
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivana Kopecká
Telefonní číslo:773 921 609 (8:00-17:00)