*OBSLUHA PIL A JINÝCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ DŘEVA / Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

CZ-ISCO 75210. Osobní kontakt po telefonické domluvě, pan Traxler, tel. 774 142 729 (volat mezi 8:00-15:00 hod.), e-mail: [email protected]. Pracovní doba: Po-Ne ranní 6:00-14:00 hod., odpolední 14:00-22:00 hod.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík.
Náplň práce: práce v dřevařské výrobě, oprava vad biodesek, práce s horní frézkou (těžká fyzická práce, břemena 30 kg).

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TNX Servis s.r.o., IČ: 06274927
adresa pracoviště:Ptení - Ptenský Dvorek 99, 79843, Česko
mzda (plat):19 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ivan Traxler
Telefonní číslo:774 142 729