Zámečník/obsluha ohraňovacího lisu / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
" obsluha ohraňovacího lisu
" drobné zámečnické práce (práce na vrtačkách)
Požadované znalosti a dovednosti:
" vyučení nebo praxe ve znalosti technické dokumentace a čtení výkresů - výhodou
" ochota pracovat ve třísměnném provozu
" zkušenosti s NC ohraňovacích lisem - výhodou
" zkušenosti s technologií Amada - výhodou
" schopnost týmové práce

Co Vám na oplátku nabídneme my:
" můžete nastoupit ihned nebo dle dohody
" třísměnný provoz
" finanční ohodnocení bude odpovídat Vašim dosavadním zkušenostem
" příplatek za noční směnu nad rámec zákoníku práce
" je potřeba si také odpočinout, proto Vám nabízíme 25 dní dovolené
" přispějeme Vám na elektronickou stravenkovou kartu
" pochutnáte si na skvělém obědě (můžete si vybírat z pěti jídel)
" v létě se osvěžíte zmrzlinou a v zimě ochráníte své zdraví vitamíny od nás
" s dotovanou MultiSport kartou můžete do wellness i do fitka
" zapojíte se do inspirativního a zkušeného týmu, a navíc získáte zázemí rodinné mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CHRIST CAR WASH s.r.o., IČ: 25201581
adresa pracoviště:Koterovská 534/175, Plzeň - Koterov, 32600, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Zuzana Buroňová
Telefonní číslo:800 334 433