Pracovník/ce na dělení materiálu / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Informace o nabídce práce:

Pracoviště Holešov
- Náplň práce: řezání a stříhání kovů
- Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru výhodou, firma na pozici zaučí, zdravotní stav k výkonu práce
- nástup možný dle dohody, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, PD Po-Pá, 6:00-14:00 hod.
- Benefity: příspěvek na stravování, kvartální odměny, sick days
- Kontakt: své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: [email protected].

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JARO - kovovýroba s.r.o., IČ: 26924781
adresa pracoviště:Masarykova 968, Holešov, 76901, Česko
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum konce pracovního poměru:28. 02. 2025
benefity:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Zvláštní prémie: kvartální odměny
  • Jiné výhody: sick days
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Roman Jániš, jednatel
Telefonní číslo:602 722 103