OBSLUHA OSTATNÍCH ZAŘÍZENÍ NA ZPRACOVÁNÍ KOVŮ / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

- Náplň práce: činnosti při zpracování ocelových svitků, obsluha dělící linky, balení hotových výrobků, manipulace výrobků pomocí portálového jeřábu do skladu
- oprávnění vazače a jeřábníka zdvihacích zařízení výhodou

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SPS metal s.r.o., IČ: 02137160
adresa pracoviště:Vážní 847, Hradec Králové - Slezské Předměstí, 50003, Česko
mzda (plat):19 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
datum konce pracovního poměru:24. 11. 2023
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zdeněk Šulc
Telefonní číslo:602246363