Operátor CNC strojů / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Náplň práce: provádění výrobních operací podle výkresové dokumentace a technologických postupů, mezioperační kontrola dle kontrolních postupů, práce s dílenskými měřidly.
Požadujeme: vyučení nejlépe ve strojírenském oboru, zodpovědnost, důslednost, základní znalost čtení výkresové a technologické dokumentace výhodou, komunikativní dovednosti, smysl pro práci v týmu, dodržování technologické kázně ve výrobě, praxe v podobné pozici výhodou, nevyučené zaškolíme.
Nabízíme: práce v české firmě Wikov Group, bonus za obsluhu dvou strojů, bonus za plnění výkonových norem, bonus za docházku, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu.
Kontakt možný i na emailu [email protected] nebo telefonicky 7-15:30 hodin

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DETAIL PRODUKT s.r.o., IČ: 25191781
adresa pracoviště:Žižkova 771, Žirovnice, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravu
  • Dovolená navíc: 25 dní dovolené
  • Zvláštní prémie: bonusy za obsluhu dvou strojů, za plnění norem, za docházku

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Eliška Coufalová
Telefonní číslo:606277080