Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Informace o nabídce práce:

místo výkonu práce - Kožlany
Náplň práce : Práce ve výrobě na dvousměnný provoz jako obsluha zařízení na úpravu kovových materiálů, jejich úpravu. Požadujeme dobrou zdravotní způsobilost, odpovědnost a samostatnost.
Příspěvky na stravenky
Kontakt emailem, telefonicky 9:00 - 15:00 Po - Pá

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:4Lide s.r.o., IČ: 05638259
místo pracoviště:4Lide s.r.o. - Kožlany, Japonská 461, 331 44 Kožlany
mzda (plat):15 200 Kč až 15 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:3
datum konce pracovního poměru:03. 02. 2020
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz