Obsluha CNC strojů / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
praxe ve strojírenské výrobě; znalost čtení technické dokumentace; zkušenost z prostředí systémů CNC řízení výhodou; důslednost a technickou zdatnost; samostatnost, zodpovědný přístup k práci; ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Náplň práce:
obsluha CNC strojů na opracování kovů; upínání nástrojů, polotovarů a ustavování jejich polohy na CNC strojích

Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě; zvyšování kvalifikace a vzdělávací kurzy; závodní stravování;

Zájemci se mohou hlásit:
- prvotní kontakt je zaslání (předložení) životopisu (CV) na e-mail: [email protected]
V případě zájmu je možné vyplnění dotazníku i na https://ssischaefer.jobs.cz.

Místo výkonu práce: SSI Schäfer s.r.o., Tovární č.p. 325, 753 01 Hranice 1

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SSI Schäfer s.r.o., IČ: 61060755
adresa pracoviště:Tovární 325, Hranice - Přerov - Hranice I-Město, 75301, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:19
benefity:
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Jana Kutínová
Telefonní číslo:581820345