DĚLNÍK/CE - OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ / Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Náplň práce: jednoduchá obsluha NC/CNC strojů (není nutná znalost programů), nebo obsluha dalších jednoduchých strojů. Požadujeme: praxe na obdobné pozici výhodou, ochota pracovat v nepřetržitém provozu, zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.
Nabízíme: plné zaučení, zaměstnání ve stabilní společnosti, odpovídající ohodnocení, firemní benefity.
Nástup možný IHNED! Práce je vhodná pro absolventy.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JOPP Automotive s.r.o., IČ: 26312417
adresa pracoviště:Hrotovická-Průmyslová Zóna 188, Střítež, 67401, Česko
mzda (plat):19 500 Kč až 24 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:4
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Petra Koudelová
Telefonní číslo:563 031 231 od 8:00 do 15:00 hod.