Obsluha strojů na úpravu a zpracování textilu / Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- textil se odebírá z pracovního stolu po jednotlivých kusech a třídí podle materiálu a barev
- na kotoučové řezačce (výrobce je z USA, řezačka je nehlučná a zabezpečená proti pořezání) pracovník textil rozřízne na menší díly (náročnost obdobná jako u šicího stroje)
- práce je fyzicky lehčí (zaměstnáváme zaměstnance s různým typem zdravotních postižení)
- u řezačky je možné pracovat ve stoje i v sedě

jednosměnný provoz (pondělí - pátek, víkendy volné)
pracovní doba od 6 hod. nebo 7 hod., aby zaměstnanci zvládli odvést děti do školky/školy

Požadavky: manuální zručnost
nejsou potřeba žádné znalosti, zaučíme

základní mzda + prémie, 13.plat

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DRUKO, družstvo invalidů, IČ: 04542428
adresa pracoviště:Spytihněv 622, 76364, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel KOZÁK
Telefonní číslo:602 570 548 (7-17 hod)