Pracovník úseku chemické výroby / Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

Informace o nabídce práce:

- Vyučení v chemickém oboru, maturita výhodou
- Pracovitost a spolehlivost
praxe v oboru vítána.
Náplň práce: výroba syntetických vonných látek, obsluha technologického zařízení, práce s technickými plyny.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Aroma Praha, a.s., IČ: 60192348
místo pracoviště:Židovice 64, 411 83 Hrobce
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: Firemní benefity - delší dovolená, příspěvek na PP
  • Podnikové stravování
obory:
  • Výroba a provoz