DĚLNÍK/DĚLNICE VE VÝROBĚ / Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

z:10/1/2024
Náplň práce:
- práce ve výrobě salátů a zpracování zeleniny (obsluha strojů)
- manipulace s výrobky do skladu a v prostorách chladírenského skladu
- vychystávání výrobků
- práce částečně v chladírenském prostředí (4-10°C)
- pracuje se také i o víkendu a svátcích.
Požadujeme:
- vyučení
- samostatnost a vysoké pracovní nasazení.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu 1 rok a poté prodloužení
- stravenky, penzijní připojištění.
Kontakt telefonicky, emailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Beskyd Fryčovice, a.s., IČ: 45192901
adresa pracoviště:Fryčovice 606, 73945, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:8
datum konce pracovního poměru:10. 01. 2025
benefity:
  • Jiné výhody: - stravenky, penzijní připojištění.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Nikola Lukaštíková
Telefonní číslo:602 842 566