Obsluha výrobní linky / Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Do výrobního závodu hledáme posily do našeho týmu na pozici Obsluha výrobní linky.
Náplň práce:
• Práce na výrobní lince
• Kontrola výrobků, případné seřízení strojů
• Všechny úkony spojené s manipulací surovin
• Úklid na svém pracovišti
Požadujeme:
• Vyučení v technickém oboru
• Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze
• Časovou flexibilitu, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
• Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s moderní výrobou
• Mzdu od 29 000 Kč
• Stravenky
• Práce na plný úvazek
• Další zaměstnanecké výhody
• Nástup možný ihned
DOPRAVA: Nabízíme dopravu do i ze zaměstnání ZDARMA - zajištěno svozovými dodávkami

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NSE Solutions, s.r.o., IČ: 02431238
místo pracoviště:NSE Solutions, s.r.o. - Tábor, Tábor
mzda (plat):29 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
obory:
  • Výroba a provoz