Strojní dělník - operátor / dělnice operátorka / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

1. kontakt telefonicky v pracovní dny mezi 10-14 hodinou na č. 731 479 786. Životopis zašlete na e-mail: [email protected]
V prvním kole proběhne výběr na základě zaslaného životopisu. V druhém kole budou vybraní kandidáti pozváni k ústnímu pohovoru.

Zavedená tiskárna, polygrafická společnost, vyrábějící až 10ti barevným flexotiskem obalové produkty zejména pro potravinářský průmysl (shrink-sleevové, samolepící a IML etikety; plastové a hliníkové víčka; různé papírové a plastové segmenty obalů) hledá do nového výrobního areálu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Strojní dělník, operátor/ka.

Náplň práce: Obsluha stroje na dokončení a stroje na lepení rukávu. Řezání kotoučů.

Požadavky: fyzická zdatnost, manuální zručnost, aktivní a zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, praxe ve výrobě

Nástupní nabízená hrubá mzda bude stanovena v závislosti na schopnostech, zkušenostech a kvalifikaci od 124 Kč/hod. Po zapracování pohyblivé prémie, měsíční odměny dle vykonané práce a další osobní příplatky. Pracovní poměr na dobu určitou na 6 měsíců s možností prodloužení a později změny na dobu neurčitou.

Směnnost: 2 směny, nepřetržitý provoz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Obaly Adamec a.s., IČ: 27820611
adresa pracoviště:U Výtopny 3157, Ostrava - Zábřeh, 70030, Česko
mzda (plat):124 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum konce pracovního poměru:30. 09. 2024
benefity:
  • Zvláštní prémie: Pohyblivé prémie, měsíční odměny, další osobní příplatky

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Svobodová
Telefonní číslo:731 479 786