Operátor/ka výroby / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Bentelerova č.p. 460/2, Rumburk 2-Horní Jindřichov, 408 01 RUMBURK

Náplň práce: obsluha výrobní stanice, pohledová kontrola, péče o výrobní stanici, příprava materiálu
Požadujeme: manuální zručnost, ochotu práce v nepřetržitém či 3 směnném provozu
Praxe s výrobou výhodou

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, možnost stravování v kantýně

Kontakt: František Čemus, tel. 720 732 502, volat pondělí-pátek 8 - 16 hod., osobní jednání na adrese DISPONERO s.r.o., 1. máje 59/5, Liberec, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DISPONERO s.r.o., IČ: 28868927
adresa pracoviště:Bentelerova 460/2, Rumburk, 40801, Česko
mzda (plat):22 667 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:5
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:František Čemus
Telefonní číslo:720732502