Obsluha strojů a technickcýh zařízení - obsluha stacionárních strojů a zařízení / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Náplň práce: jednoduchá manuální práce, montáž a kompletace světlometů, eskalace na nadřízeného/teamleadera v případě problému.
Požadavky: Manuální zručnost ověřena testováním, schopnost práce pod tlakem, schopnost týmové práce. Makedonský, srbský nebo ukrajinský jazyk komunikativně.
První kontakt e-mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
adresa pracoviště:Jihlava - Pávov 113, Česko
mzda (plat):19 500 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:81
datum konce pracovního poměru:12. 12. 2025
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Lucie Eichelmanová