Obsluha automatické linky / Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Náplň práce: pozorování výrobního procesu a obsluha automatické výrobní linky, příprava výrobků k expedici do skladu, kontrola zásob materiálu.

Požadujeme: ochotu pracovat ve směnné provozu ( směny 12 nebo 8 hodin), zodpovědnost, manuální zručnost, technickou zdatnost.

Životopis zasílejte na e-mail: [email protected] nebo si telefonicky domluvte schůzku.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NSE Solutions, s.r.o., IČ: 02431238
adresa pracoviště:Pacov, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:29. 04. 2024
benefity:
  • Podnikové stravování: stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den
  • Jiné výhody: motivační systém odměn, nadstandardní příplatky za produktivitu výroby
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vojtěch Prinz
Telefonní číslo:774487700