DĚLNÍK - POPELÁŘ, OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ / Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Místo výkonu práce: České Libchavy č.p. 172, 561 14 České Libchavy
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení v případě dobrých prac. výsledků
Náplň práce:
- obsluha manipulačního zdvihacího zařízení při svozu odpadků
- vykonávat manuální práce související s činností dělníka svozu odpadů
- provádět úklid
- chránit a pečovat o svěřenou techniku
- dodržovat BOZP
- reprezentovat společnost vhodným chováním a jednáním
Stravné dle zákoníku práce
Pružná pracovní doba
Kontakt: e-mailem

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:EKOLA České Libchavy s.r.o., IČ: 49813862
adresa pracoviště:České Libchavy 172, 56114, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Miloslav Kadrman
Telefonní číslo:724 369 011