Manipulant - obsluha VZV / Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Informace o nabídce práce:

Pracovní náplň:
- příprava materiálu pro výrobu
- manipulace s polotovary a s materiálem
- obsluha VZV, komunikace se spolupracovníky
Požadavky:
- výuční list
- zkušenost s obsluhou VZV, průkaz obnovíme
- alespoň minimální praxe
- samostatnost a manuální zručnost
Nabízíme:
- práci na HPP, zaškolení na nabízenou pozici
- odborné vzdělávání v oboru a možnost učit se novým věcem
- nástup možný ihned

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:CONTEG, spol. s r.o., IČ: 25701843
místo pracoviště:CONTEG, spol. s r.o. - provozovna Pelhřimov, K Silu 2179, 393 01 Pelhřimov
mzda (plat):15 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Jiné výhody: volnočasové benefity
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie: motivující odměny, věcné odměny za zlepšovací návrhy
obory:
  • Výroba a provoz
  • Doprava
  • Obchod a cestovní ruch