Jeřábník / Obsluha jeřábů

Informace o nabídce práce:

První kontakt POUZE mailem.
Náplň práce: řízení halového jeřábu na slévárně, komunikování s vazačem, přemisťování forem a odlitků pomocí jeřábu.
Požadavky na pracovníka: dobrý zdravotní stav pro práci ve výškách, zodpovědnost, logické uvažování, samostatnost, spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnném provozu (směny v po-pá: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod), zkušenost ve slevárenství velkou výhodou, praxe na jeřábu velkou výhodou, ale ne podmínkou.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:UNEX Slévárna, s.r.o., IČ: 26823861
adresa pracoviště:Uničov - Brníčko 1032, 78391, Česko
mzda (plat):25 560 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:5
benefity:
  • Ubytování: možnost ubytování
  • Podnikové stravování: dotované stravování v areálu společnosti
  • Dovolená navíc: 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie: výkonové odměny
  • Jiné výhody: výhodný telefonní tarif
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Pabyška
Telefonní číslo:604 545 554