Jeřábník / Obsluha jeřábů

Požadavky: Jeřábnicky průkaz, praxi v oboru, samostatnost, výhodou aktivní znalost: ruštiny nebo ukrajinštiny.
Náplň práce: přeprava materialu a výrobků pomocí jeřábu, kontrola vazacích prostředků., vedení záznamů o provoze stroje - jeřábových knih, ovládáni jeřábu pomoci dálkového ovladače a z koše kabiny, manipulační práce s jeřáby, elektrickými a ručnimi voziky
první kontakt telefonicky, nebo po domluvě : Ohradské náměstí 2824/15, Praha 13

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Obsluha stavebních strojů - průkaz jeřábníka
minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:EUROSTAV CRANE s.r.o., IČ: 04464672
adresa pracoviště:Hostivice, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 06. 2024
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Anokhin Rustem
Telefonní číslo:734 767 362
Email:[email protected]