Venkovní obsluha čerpací stanice / Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

1. kontakt TELEFONICKY v době 10:00-16:00 hodin, E-MAILEM. Tel.: 604 589 045, e-mail: [email protected]
Požadavky: samostatný aktivní přístup k zákazníkovi, časovou flexibilitu, manuální zručnost, ŘP sk. B vítán, vhodné i pro absolventy, nástup IHNED
Náplň práce: čerpání PHM zákazníkům, úklid venkovních prostor ČS, nabídka vybraných produktů
Pracovní doba: ranní směna 5.00- 14.00, odpolední směna 14.00- 22.00 h.

Zaměstnanecké výhody: bonusy podle výkonu, atraktivní motivační programy, slevy na palivo, stravenkový paušál

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Lucie Šenkýřová, IČ: 00730572
adresa pracoviště:Frýdecká 724, Ostrava - Hrabová, 73932, Česko
mzda (plat):21 300 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:nepřetržitý provoz
datum konce pracovního poměru:31. 01. 2025
benefity:
  • Zvláštní prémie: bonusy podle výkonu
  • Jiné výhody: atraktivní motivační programy, slevy na palivo, stravenkový paušál
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Robertine Pejková
Telefonní číslo:604 589 045