Obsluha čerpací stanice - prodavač/ka

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
Vyučen/a,
praxe v podobném provozu výhodou, ne podmínkou
trestní bezúhonnost.

Nabízíme:
práci v příjemném kolektivu,
osvědčený směnný systém ( 3 dny práce, 2 dny volno),
jen ranní, denní a odpolední (noční ne. )
hodinová mzda 110,- plus odměny, plus příplatky. cca 22-25 tis/ měs.
zaměstnanecké benefity ( stravenky)

Náplň práce:​ rozmanitá nestereotypní práce v pěkném prostředí; příjemný, malý kolektiv; okamžitý nástup; stálou pracovní smlouvu i dlouhodobou brigádu (120,-/hod čistého)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Josef Petřík, IČ: 10286845
místo pracoviště:Lidická 2177, České Budějovice
mzda (plat):22 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP, DPP