SBÍJEČ PALET / Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva

Informace o nabídce práce:

Pracovní náplň: sbíjení palet pneumatickou pistolí
Požadujeme: dobrý zdravotní stav
Pracovní doba: 1 směna 6:00. - 14:45 hod.
Úkolová mzda, průměrný výdělek 20.000-25.000,- Kč
Nabízíme: možnost stravování
Kontakt: p. Roth - tel.: 382 289 196, 724 322 851, e-mail: noi@noi.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:NOI CZ s.r.o., IČ: 26072734
místo pracoviště:Dolní Ostrovec 136, 398 33 Ostrovec
mzda (plat):20 000 Kč až 25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
obory:
  • Výroba a provoz
  • Zemědělství a lesnictví