Obchodní zástupce / Obchodní zástupci

Informace o nabídce práce:

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
řešení obchodních požadavků, kalkulace, plánování, organizování, řízení a kontrola realizace projektu, řízení dokumentace k projektu, řízení komunikace v projektu, koordinace činností více týmů napříč různými odděleními ve firmě, spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektu.

Požadujeme:
ukončené minimálně střední odborné vzdělání - elektro výhodou, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, orientace na zákazníka, obchodní dovednosti, proaktivní přístup k řešení problémových situací, analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost, organizační schopnosti, komunikační a prezentační dovednosti, znalost MS Office, IS Helios výhodou.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ELEKTRO-LUMEN, s. r. o., IČ: 47976446
adresa pracoviště:Hranická 505, Hranice - Přerov - Hranice IV-Drahotuše, 75361, Česko
mzda (plat):28 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Jiné výhody: bonusy; služební auto; mobilní telefon; notebook

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Miroslava Suchá
Telefonní číslo:581699411