Obchodní zástupce / Obchodní zástupci

Informace o nabídce práce:

Prvotní kontakt:
e-mail: [email protected]
telefonicky: 608 312 512 Po-Pá 9-12hod
Upřesňujicí informace:
- Práce s PC
- Aktivní řidič
- Smysl pro obchod, komunikační a argumentační schopnosti, analytické i strategické myšlení, sebekázeň, znalost tvorby prezentací.
- Praxe v oboru.

Hlavní náplň práce: cílené vyhledávání obchodních příležitostí, aktivní získávání nových zákazníků, propagace projektu. Zpracovávání návrhu řešení pro konkrétní realizace projektů.

Zaměstnanecké výhody:
První pracovní smlouva na dobu určitou, po zapracování prodloužení na dobu neurčitou.
Motivační finanční ohodnocení závislé na výsledcích práce obchodního zástupce.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SITEKOM s.r.o., IČ: 24702498
adresa pracoviště:Sychrova 985/34, Mladá Boleslav, Česko
mzda (plat):45 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr.Bc. Svobodová Eva
Telefonní číslo:+420608312512