Obchodní zástupce / Obchodní zástupci

[] Místo výkonu príce: Východní č.p. 1162/4, Rumburk 1, 408 01 Rumburk

Pracovní náplň:
- Aktivní oslovování a komunikace s klienty
- Vyřizování, zpracování a prodej obchodních zakázek.

Nástup možný ihned
Vhodné i pro absolventy škol. Praxe není nutná.

Nabízíme:
- Flexibilní pracovní dobu
- Kariérní růst, jasně specifikovaný dle výsledků
- Dobré finanční ohodnocení
- Přátelský tým kolegů (rodinný kolektiv)
- Systém vyplácení renty
- Firemní akce
- Firemní dovolená
- Zaměstnanecké slevy na nabízené produkty
- Vzdělávací systém

Váš strukturovaný životopis s fotkou, prosím, zasílejte na uvedenou e-mailovou adresu. Prosím rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás.

Kontakt: Mgr. Nicol Kopalová, tel. 720 619 046 (po - pá, 8 - 18 hod.), e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Smart Consulting Group s.r.o., IČ: 03411133
adresa pracoviště:Východní 1162/4, Rumburk, Česko
mzda (plat):35 000 Kč až 60 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Mgr. Nicol Kopalová
Telefonní číslo:720619046