*Obchodní manažer/ka-junior/ka / Obchodní zástupci

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
Komunikace se zákazníky, řešení jejich požadavků.
Příprava cenových nabídek ve spolupráci s obchodním manažerem.
Úzká spolupráce s ostatními členy týmu na dosahování prodejních výsledků.
Spolupráce s jednotlivými odděleními napříč firmou.
Spolupráce při příjmu objednávek a jejich zadávání do systému.
Zahraniční služební cesty.
Další úkoly dle pokynů manažera.
Požadujeme:
Technické znalosti, znalosti strojírenských technologií výhodou.
Komunikativní znalost AJ nebo NJ.
Pečlivost, zodpovědnost, práce v týmu.
Zkušenosti na obchodní či obdobné pozici výhodou.
Ochotu učit se a dále se rozvíjet.
Znalost programů MS Office.
Řidičský průkaz skupiny B.

Perspektivní práci v dlouhodobě stabilní české společnosti.
Možnost kariérního růstu až na pozici obchodního manažera.
Práce na projektech z oblasti energetiky, Oil&Gas a dopravní techniky.
Roční odměny na základě obchodních výsledků.
Příspěvek 15 000Kč/rok na dovolenou, sport, kulturu či zdraví dle vlastního výběru.
Vánoční odměny 10 000 Kč při dosažení cílů firny.
Firemní dotované stravování.
Pružná pracovní doba.
5 týdnů dovolené

První kontakt telefonicky nebo e-mailem;

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
  • Aktivní německý jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SANBORN a.s., IČ: 06627277
adresa pracoviště:Třebíčská 1507/87, Velké Meziříčí, 59401, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Jiné výhody: 5 týdnů dovolené, firemní dotované stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Věra Filipová
Telefonní číslo:566 503 722, 720 026 230