OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO LIBERECKÝ KRAJ / Obchodní zástupci

BENJAMÍN, s.r.o. Buchlovice hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce
Rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni, který/á se s námi bude starat o naše stávající klienty a klienty v oblasti vybavení nově vznikajících MŠ, jeslí aj. školských zařízení, domovy pro seniory, města a obce.
Co budete dělat:
- Komunikovat se zákazníky
- Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti
- Prezentovat naše produkty
- Drobnou administrativu spojenou s uzavíráním objednávek
- Pečovat o stávající zákazníky
Co od Vás očekáváme:
- Energickou, aktivní a samostatnou osobnost
- Ochota cestovat 4 dny v týdnu
- Radost z komunikace a z práce s lidmi
- Ochotu učit se novým věcem a chuť na sobě pracova
- Zkušenosti v oblasti obchodního zástupce vítána, není však podmínkou
- Aktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti
- Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí a příjemné vystupování
- Aktivní řidič
Co Vám nabídneme my:
- Zázemí silné a české společnosti
- Zajímavé produkty s velkou částí exkluzivních produktů
- Časovou flexibilitu
- Přátelský kolektiv
- Za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě nadstandardně ohodnotíme
Hlásit se emailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BENJAMÍN s.r.o., IČ: 25523414
adresa pracoviště:
mzda (plat):21 300 Kč až 60 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
benefity:
  • Jiné výhody

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Petra Klaudová
Telefonní číslo:724 413 153