NÁBOR A VEDENÍ OBCHODNÍCH ZÁSTUPCŮ/ZÁSTUPKYŇ S EDUKAČNÍMI PUBLIKACEMI / Obchodní zástupci

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 25 hodin týdně).
Místo výkonu práce: okres Náchod.

Náplň práce: organizování činnosti obchodního oddělení a jeho vedení, motivace a celková podpora; zadávání inzerátů na pracovní portály; výběr nových spolupracovníků telefonicky, skypem.

Požadavky: základní znalost MS Word, MS Excel; organizační a komunikační schopnosti; flexibilita při práci; ochota učit se nové věci; vlastní automobil výhodou.

Zaměstnanecké výhody: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, stabilní a zajímavé zaměstnání.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC, MS Word, MS Excel
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:EDUCA KIDS s.r.o., IČ: 04877942
adresa pracoviště:
mzda (plat):30 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: profesní a odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení atd.

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martin Potočár