Obchodní zástupci

Pracoviště: Hodonínská 1110, 696 17 Dolní Bojanovice. Hledáme do našeho týmu kolegu/gyni, který nám pomůže s rozšířením prodeje na jižní Moravě a celé ČR.
Náplň práce: péče o současné zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí, průzkum trhu, realizace marketingových strategií, komunikace se zákazníky osobně, po telefonu nebo e-mailem, základna v Dolních Bojanovicích se služebními cestami po celé ČR.
Požadujeme: zkušenosti na pozici obchodního zástupce min 2 roky, vynikající komunikační a obchodní dovednosti, samostatnost, profesionální vystupování, schopnost vést obchodní jednání, orientace na zákazníky, týmový duch, ŘP skupina B, znalost NJ výhodou.
Nabízíme: zajímavou práci v pivovarském oboru, motivující finanční ohodnocení (fixní plat a bonusy dle výkonu), mobilní telefon, nástup případně dle dohody. Zaměstnanecké ceny na firemní produkty, rodinná firma. Kontakt na mail: vilma@pivovarmazak.cz

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní němčina, výhodou
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Pivovar Mazák s.r.o., IČ: 07677065
místo pracoviště:Hodonínská 1110, 696 17 Dolní Bojanovice
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 11. 2019
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vilma Ilčíková
Email:vilma@pivovarmazak.cz