Obchodní zástupce s NJ / Obchodní zástupci

Informace o nabídce práce:

Umíš se domluvit německy a máš příjemné vystupování a rád komunikuješ s lidmi? Tak hledáme právě tebe! Do našeho kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupce s NJ.Naše firma MACEK a SYN s. r. o. je výrobcem a dodavatelem polypropylenových bazénů. Na trhu působíme již od roku 1995 a máme bohaté množství zkušeností z našeho oboru. Zaměřujeme se na kvalitní bazény s pevnou konstrukcí (polypropylen 8mm), vybaveny funkční bazénovou technologií s komfortním ovládáním. Působíme především na Rakouském, Německém a Švýcarském trhu.
Požadujeme: znalost německého jazyka (schopnost domluvit se), příjemné vystupování, komunikativní osobu (komunikace se zákazníky), uživatelská znalost práce na PC, aktivní a pozitivní přístup k práci, schopnost efektivní organizace práce, pracovitost, zodpovědnost, zájem o zahraniční obchod, časová flexibilita, chuť cestovat = zahraniční služební cesty.
Poznámka: Praxi na obchodní pozici uvítáme, ale nevyžadujeme!
Nabízíme: úvazek na plný pracovní poměr, nástup možný ihned, stabilní a moderní pracovní zázemí v Ratíškovicích, atraktivní mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč + odměny z obratu po zaškolení, rádi tě zaškolíme.
Pracovní náplň: komunikace se zákazníky, vedení obchodních jednání, péče o stávající zákazníky, specifikace potřeb zákazníka a navrhování vhodných řešení, vedení evidence zákazníků, hledání nových obchodních příležitostí, administrativa spojená s požadavky zákazníků, komunikace s ostatními odděleními ve společnosti.
Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Obchodní zástupce s NJ na e-mail: krizova@macekasyn.cz.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní němčina
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:MACEK a SYN, s.r.o., IČ: 25586262
místo pracoviště:MACEK a SYN, s.r.o. - provozovna, Za Mlýnem 1418, 696 02 Ratíškovice
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum zveřejnění nabídky práce:25. 06. 2019
datum nástupu:nástup ihned, nebo co nejdříve
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch


Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Miroslava Křížová
Email:krizova@macekasyn.cz

-