PRODEJCE ZAHRADNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKY / Obchodní zástupci

Informace o nabídce práce:

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ: po zapracování prodej profesionálních značek i u zákazníků
MZDA: od 23 000 Kč + podíl na tržbách
POŽADUJEME:
- technické zaměření výhodou
- obchodní dovednosti
- ŘP sk. B
- práce s PC včetně orientace v technické dokumentaci
NABÍZÍME:
- práce v přátelském a seriózním kolektivu
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- příspěvek na dopravu
- 5 týdnů dovolené
KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ŽIVA zemědělská obchodní, a.s., IČ: 60917598
místo pracoviště:Klášterec nad Orlicí 120, 561 82 Klášterec nad Orlicí
mzda (plat):23 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Dovolená navíc
obory:
  • Finance
  • Obchod a cestovní ruch

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Alena Brůnová
Telefonní číslo:+420 465 637 385,606 640 063
Email:brunova@ziva.cz