Key account manager / Obchodní referenti

Informace o nabídce práce:

Náplň práce:
- Obchodní činnost směřující k zajištění nových zakázek
- Komunikace s novými i stávajícími zákazníky
- Odpovědnost za svěřené zákazníky
- Tvorbu cenových a technických nabídek, prezentací
- Cenové vyjednávání, uzavírání obchodních smluv
- Zajišťování odbytu, dodržování a hodnocení plánu odbytu
- Realizace vymáhání pohledávek
Požadavky na uchazeče:
- VŠ/SŠ vzdělání
- Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici, prokazatelné obchodní zkušenosti
- Velmi dobré komunikační dovednosti
- Flexibilita, samostatnost, týmový duch
- Tah na branku
- Německý jazyk pokročilý podmínkou
- Anglický jazyk středně pokročilý výhodou
Benefity:
- Pružná pracovní doba
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Vzdělávání
- Služební notebook a mobilní telefon
- Prémie a odměny
- 25 dnů dovolené
- Příspěvek na obědy
Kontakt na tel., na mail.

Co požadujeme?

jazyky:
  • Aktivní německý jazyk
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:UNIKOV Steel spol. s r.o., IČ: 29274605
adresa pracoviště:Průmyslová 1582, Bzenec, 69685, Česko
mzda (plat):38 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Inka Pekárková
Telefonní číslo:601552188