Obchodní referenti

Informace o nabídce práce:

Co Vás čeká a koho hledáme?
Aktivní péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků, komunikace s dodavateli, zpracování obchodních případů od fáze poptávky až po fakturaci. Sledování a řízení stavu objednávek. Provádění externích a interních auditů.
Požadavky:
SŠ vzdělání, výborné komunikační dovednosti, zodpovědnost a spolehlivost, profesionální vystupování a obchodní duch, znalost AJ podmínkou, NJ výhodou, řidičský průkaz skupiny B.
Prémie, stravenkový paušál, flexibilní pracovní doba. Kontakt na tel, osobně od 8:00 do 17:00 hod, na mail.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk
  • Aktivní německý jazyk, výhodou
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:SpoluWorks Perfecta s.r.o., IČ: 26218500
adresa pracoviště:Za Humny 3306/18, Kyjov - Hodonín, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Tomáš Šrámek
Telefonní číslo:608724007