Referent/ka nákupu / Obchodní referenti

Informace o nabídce práce:

Životopis zasílejte na e-mail: [email protected]
Požadujeme:
Uživatelská znalost práce na PC, komunikativní znalost AJ, ŘP sk. B, odpovědnost, samostatnost, znalost požadavků IATF16949 výhodou.
Náplň práce:
Objednávání materiálu/služeb dle požadavků výroby/úseků, tvorba/odeslání odvolávek, cenová jednání s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů, hodnocení dodavatelů, atd.
Nabízíme:
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, kompletní zaučení, školicí kurzy, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravovací paušál, pracovní doba 7,5 hod denně, pravidelná školení

Nástup možný ihned.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň, IČ: 00028916
adresa pracoviště:Hřbitovní 1326/19, Plzeň - Doubravka, 31200, Česko
mzda (plat):30 000 Kč až 50 000 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Životopis