Referent/ka zákaznického oddělení / Obchodní referenti

Náplň práce: Nákup, prodej, poptávky sortimentu, zajišťování dopravy, vedení agendy spojené s nákupem, prodejem, spolupráce s obchodním zástupcem.
Minimálně SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo strojírenského směru.
Pokročilá znalost práce s MS Office (především Excel)
Anglický jazyk výhodou
Znalost práce v ERP systému a zkušenost v oblasti nákupu, prodeje výhodou.

Nabízíme: firemní benefity.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
jazyky:
  • Pasivní anglický jazyk, výhodou
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DEXIS Czech Republic s.r.o., IČ: 26027691
adresa pracoviště:Chýnovská 2994, Tábor, 39002, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
benefity:
  • Jiné výhody: firemní benefity
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martin Havránek, ředitel
Telefonní číslo:602 447 044