Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

NÁPLŇ PRÁCE: Designování (tvorba grafických náhledů, předloh reklamního textilu pro zákazníky a programů nášivek, výšivek, pro výrobu/vyšívací automaty. Práce s grafikou, logy a designem výrobků.
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiné, Zodpovědnost, Spolehlivost, Pečlivost
  • Práce s PC - grafické programy, CorelDRAW, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop ...
minimální požadované vzdělání:ÚSO (vyučení s maturitou)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Martin Průša, IČ: 42423627
adresa pracoviště:Jateční 3636/45d, Ústí nad Labem, 40001, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Naturální výhody: Slevy na textilní produkty a výrobní program firmy
  • Jiné výhody: Zapracování a zaškolení, Zázemí stabilní rodinné firmy, Možnost kariérního růstu
  • Zvláštní prémie: Prémie dle pracovního nasazení
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ludmila Frodlová
Telefonní číslo:475669920