Junior manažer/ka e-shopu s výrobou / Návrháři a správci databází

Informace o nabídce práce:

místo výkonu práce: Zeyerova 1456 Žatec
nástup dohodou, vhodné i pro OZP
Náplň práce:
-spravuje nově spuštěný B2B e-shop na výrobu POS materiálů a tištěné reklamy
-provádí nastavené procesy v praxi, navrhuje jejich úpravu
-podává reporty a interpretuje získaná data
-řeší úzká místa, nastalé problémy
-spolupracuje s úzkým týmem (obchodník, výroba, marketing), koordinuje jeho činnost
Upřednostňujeme:
-organizačně zdatnou a systematickou osobnost
-energičnost, jedná se o multitematickou pozici
-pokročilé ovládání PC
-ochotu pracovat s vysokým nasazením a absolvovat stáž ve výrobě a kompletacích
-ŘP B
-praxe ve výrobním závodě výhodou
-vhodné pro juniory s manažerskými ambicemi
Nabízíme:
-seberealizaci při spuštění nového projektu
-fixní mzdu s variabilní složkou
-příspěvek na dojíždění
-moderní technologické zázemí, průmysl 4.0 v praxi
-kávu, čaj zdarma neomezeně
-pravidelné firemní akce
Kontakt: telefonicky pondělí středa, čtvrtek 10,00 - 15.30 hod. 474532040
martin.kaderavek@sittardia.cz

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:ÚSV

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Sittardia s.r.o., IČ: 25431536
místo pracoviště:Sittardia s.r.o., pracoviště Žatec, Zeyerova 1456, 438 01 Žatec 1
mzda (plat):26 000 Kč až 34 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)
obory:
  • Informační technologie

Kontaktní osoba:Mgr. MBA Martin Kadeřávek, personální manažer
Email:martin.kaderavek@sittardia.cz
Kontaktní adresa:Rybná č.p. 716/24, Praha 1 Staré Město