Zámečníci / Nástrojaři a příbuzní pracovníci

Jsme dynamicky se rozvíjející, exportní firma v oblasti strojírenství (zpracování plechu na zakázku) a tepelné technice. Mezi naše zákazníky patří nadnárodní společnosti včetně výrobců z oblasti kolejových vozidel. Víme, že úspěch firmy závisí na našich zaměstnancích.
Popis pracovní pozice:
• rozměřování a ruční zpracování strojních součástí, pilování, nýtování, řezání
závitů, vrtání, lisování, tmelení atd.
Co od Vás očekáváme:
• vyučení ve strojírenském oboru je výhodou (nikoliv podmínkou)
• praxe v oboru je výhodou
• čtení technických výkresů
• manuální zručnost
• samostatnost
• orientace na detail
• schopnost se učit novým věcem

Zaměstnanecké výhody:
• kompletní zaškolení a zapracování
• možnost dalšího vzdělávání, profesního růstu a seberealizace
• motivující finanční ohodnocení
• stravenky
• 5 týdnů dovolené
• příplatek za odpolední nebo noční směnu
• příplatek za ztížené pracovní podmínky
• příspěvek na penzijní připojištění
• výhodný firemní mobilní tarif
• další benefity

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte v čase 9-14h PO-ČT.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BOKI Industries a.s., IČ: 25767101
adresa pracoviště:Okružní 600, Zruč nad Sázavou, 28522, Česko
mzda (plat):23 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Hedvika Bohuslavová, kontaktní osoba
Telefonní číslo:773 765 860