Nákupčí interiér kobercové díly (m/ž) / Nákupčí

Informace o nabídce práce:

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: 326 816 804,
e-mail: [email protected]

Náplň práce
- Vypracovává a dohlíží na poptávky na dodavatele
- Provádí jednání - s dodavateli, v rámci společnosti Škoda Auto, v rámci koncernových týmů
- Projednává nabídky s dodavateli
- Projednává optimalizaci nákladů a cen nakupovaných dílů
- Eviduje přehled potřeb nakupovaného materiálu a zajišťuje dostatečné kapacity u dodavatelů
- požadujeme minimálně Bc. vzdělání, technické zaměření výhodou
- zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bakalářské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:ŠKODA AUTO a.s., IČ: 00177041
adresa pracoviště:
mzda (plat):40 000 Kč až 70 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:pružná pracovní doba
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Jiří Nečesaný
Telefonní číslo:326 816 804