PROJEKTOVÝ REFERENT / Nákupčí

Náplň práce: zaměstnanec spolupracuje při realizaci veletržních expozic, objednává služby veletrhu (voda, elektro, závěsy, internet,...), zajišťuje schválení / povolení staveb na veletrhu, zajišťuje firemní logistiku - pošta, přeprava, zajišťuje firemní nákupy pro provoz firmy, částečně se stará o vozový park firmy, má na starost skladové prostory firmy, zaměstnanec se podílí na předávání realizovaných stánků na výstavištích, takže je pozice vhodná převážně pro zájemce, kteří rádi cestují do zahraničí. Více o firmě na www.orbital.cz.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Jiná způsobilost, schopnost pracovat v týmu, koordinační a organizační schopnosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, nutnost
  • Jiné, technické myšlení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E, výhodou
jazyky:
  • Aktivní anglický jazyk, znalost dalších jazyků výhodou
minimální požadované vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Orbital International Ltd. - organizační složka, IČ: 26979152
adresa pracoviště:Hrotovická 176, Kožichovice, 67401, Česko
mzda (plat):27 000 Kč až 35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vlasta Fousková, vedoucí odštěpného závodu
Telefonní číslo:+420 568 801 130 PO - PÁ od 8:00 do 16:30 hod.