ÚČETNÍ / Mzdoví účetní

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. První kontakt možný telefonicky, pan Marián Krivoš, tel.: 773 686 272 nebo e-mail: [email protected]. Pracovní doba: každé úterý a pátek.
Požadujeme: znalost účetního programu Money výhodou, uživatelskou znalost práce na PC (Microsoft Office), poctivost.
Náplň práce: zpracování dokladů, mezd zaměstnanců, archivace, zakládání do šanonů, vedení pokladny.

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Jiné
minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TyfloAsist s.r.o., IČ: 06829147
adresa pracoviště:Háj 381, Kralice na Hané, 79812, Česko
mzda (plat):3 013 Kč až 7 500 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
datum konce pracovního poměru:30. 04. 2025
benefity:
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marián Krivoš, jednatel