Montéři suchých staveb

Informace o nabídce práce:

Čtyřdenní pracovní týden.
Servisní zásahy po celém regionu Moravy.
Zaměstnavatel požaduje: ŘP a praxi v jízdách s malou dodávkou typu Transit
Náplň práce: záruční a pozáruční servis vodovodních baterií, sprchových koutů, van a hydromasážních systémů, koupelnového nábytku u zákazníka, odborné montážní a instalatérské práce při instalaci nadstandardních zařizovacích předmětů koupelen
Zaměstnanecké výhody: po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní pojištění, stravné, mobil, odborná školení
První kontakt: e-mailem: [email protected]

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Řidičský průkaz
minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:LACHIM spol. s r. o., IČ: 63322676
adresa pracoviště:Zámecká 800, Valašské Meziříčí - Krásno nad Bečvou, 75701, Česko
mzda (plat):30 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, DPČ, DPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Drábek, jednatel