Elektromechanik/ elektromechanička / Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení

SOU – obor elektro - silnoproud, nutná vyhláška č.50, manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, ŘP „B“- aktivní řidič.
Náplň práce: převážně montážní práce na stavbách v okolí firmy.
Nabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti a možnost získání praxe na atraktivních zakázkách u významných firem v regionu.
Doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení.
Náborový příplatek 30 000,-Kč
Možnost zajištění ubytování v bytu nebo na ubytovně

Zaměstnanecké výhody: prémie, příspěvek na stravování, spořící životní pojištění, věrnostní bonus, inflační bonus, možnost bezúročné půjčky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:KVE-mont s. r. o., IČ: 02876043
adresa pracoviště:Letiště 1578, Otrokovice, 76502, Česko
mzda (plat):35 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
benefity:
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Alena Růžičková
Telefonní číslo:602 499 159