Pracovník / pracovnice truhlárny / Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů

Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected]. Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hod. nebo osobně po předchozí domluvě.
Požadujeme: manuální zručnost, smysl pro přesnost.
Pracovní náplň: truhlářské práce, výroba nábytku.
Nabízíme:
- práci na HPP, zajímavou tvůrčí práci, velmi příjemné pracovní prostředí
- motivující mzdové podmínky, zaměstnanecké benefity
- vzdělávání, týden dovolené navíc
- příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování
- nástup možný ihned.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední odborné

Co nabízíme?

zaměstnavatel:JECH CZ s.r.o., IČ: 25930818
adresa pracoviště:Nádražní 481, Dobruška, 51801, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na závodní stravování, příspěvek na dovolenou, vzdělávání
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Pavel Jech, jednatel
Telefonní číslo:494 629 251