MONTÁŽNÍ A MANIPULAČNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE - VYHRAZENO PRO OZP / Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

Informace o nabídce práce:

Hledáme především uchazeče, kteří se rádi učí novým věcem
- Schopnost systematicky pracovat, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost

Náplň práce:
- Jednoduché montážní práce.
- Kontrola hotových výrobků.
- Pomocné práce na pracovišt

Co vám můžeme nabídnout:
- Příjemné prostředí v prostorech úspěšné a rostoucí české společnosti
- 5 týdnů dovolené
- Práci ve zkráceném úvazku, 20 hodin/týden, směnný režim: 6:00 - 10:00/10:00 - 14:00/14:00 - 18:00.
- Místo pracoviště: Hořice

Výhody:
5 týdnů dovolené

Pozice vhodná pro OZP a TZP.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Filipa, a.s., IČ: 25282875
adresa pracoviště:Na Závisti, Hořice - Jičín, 50801, Česko
mzda (plat):9 450 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:25
datum konce pracovního poměru:11. 04. 2025
vhodné pro:
  • osoby se zdravotním postižením (OZP)

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Marie Kornelaková
Telefonní číslo:702119254 od 8:00 do 15:30 hodin