Operátor výroby / Montážní dělníci výrobků z kovů

Informace o nabídce práce:

CIZ
Náplň práce: montáž kovových konstrukcí autosedaček
Pracovní doba: třísměnný provoz
Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, manuální zručnost
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8 000Kč
První kontakt Anna Vokurková tel 725 610 725, mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Faurecia Components Písek, s.r.o., IČ: 26105314
adresa pracoviště:Průmyslová 466, Písek - Písek - Pražské Předměstí, 39701, Česko
mzda (plat):28 250 Kč až 32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:80
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Anna Vokurková
Telefonní číslo:725 610 725