Operátor výroby / Montážní dělníci výrobků z kovů

Náplň práce: manipulace a vkládání materiálu na linku, výroba a montáž brzdových systémů, kontrola odvedené práce, údržba stroje.

Požadujeme:
o Manuální zručnost a fyzická zdatnost
o Spolehlivost s zodpovědný přístup k práci
o Týmový hráč

Nabízíme: 25 dnů dovolené, příspěvek na stravu, osobní ohodnocení, měsíční bonus, vlastní zdravotní středisko, týdenní zálohy, 3x za rok inflační bonus

Kontakt: telefonicky 8:00 - 15:30 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Bez vzdělání

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Ascari s.r.o., IČ: 28404378
adresa pracoviště:Na Roli 2405/26, Jablonec nad Nisou, 46601, Česko
mzda (plat):28 600 Kč až 37 800 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Drátovníková
Telefonní číslo:739 983 689