Operátor/ka výroby rámů hlavových opěr / Montážní dělníci výrobků z kovů

NÁPLŇ PRÁCE: práce na jednoúčelových strojích, na výstředníkových a hydraulických lisech, práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků, práce na dvě/tři směny, zaučení v rámci zkušební doby
NABÍZÍME: zajímavou práci v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, výhodné čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici
KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem nebo osobně

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Nižší střední

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Flídr metal s.r.o., IČ: 60110813
adresa pracoviště:Široký Důl 200, 57201, Česko
mzda (plat):18 900 Kč až 22 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Veronika Vejrková, HR Manager
Telefonní číslo:732 516 723
Email:Vejrková[email protected]